PSMN1R1-80ASFJ
DigiKey raktári szám
1727-PSMN1R1-80ASFJTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PSMN1R1-80ASFJCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PSMN1R1-80ASFJDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN1R1-80ASFJ
Leírás
NEXTPOWER 80 V, 1.11 MOHM, N-CHA
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 80 V 385A (Tc) 935W (Ta) Felületszerelt CCPAK1212
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
363 nC @ 10 V
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
24627 pF @ 40 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
935W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
CCPAK1212
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
7V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,11mohm / 25A, 10V