PSMN045-100HLX
DigiKey raktári szám
1727-PSMN045-100HLXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PSMN045-100HLXCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PSMN045-100HLXDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN045-100HLX
Leírás
MOSFET 2N-CH 100V 21A LFPAK56D
Részletes leírás
MOSFET tömb 100V 21A (Ta) 53W (Ta) Felületszerelt LFPAK56D
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,1V / 1mA
Gyártó
Nexperia USA Inc.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
18,5nC / 5V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2152pF / 25V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
53W (Ta)
Technológia
MOSFET (fémoxid)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Konfiguráció
2 N csatornás (dupla)
Rögzítés módja
Felületszerelt
FET jellegzetessége
logikai FET
Tokozás
SOT-1205, 8-LFPAK56
Drain-source feszültség (Udss)
100V
Gyártói tokozás
LFPAK56D
Drain áram (Id) 25°C-on
21A (Ta)
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
42mohm / 5A, 10V