PSMN045-100HLX | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PSMN045-100HLX |
Leírás | MOSFET 2N-CH 100V 21A LFPAK56D |
Gyártói standard átfutási idő | 16 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | MOSFET tömb 100V 21A (Ta) 53W (Ta) Felületszerelt LFPAK56D |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Ugs(th) (Max) / Id 2,1V / 1mA |
Gyártó Nexperia USA Inc. | Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs 18,5nC / 5V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds 2152pF / 25V |
Alkatrész státusza Aktív | Max. teljesítmény 53W (Ta) |
Technológia MOSFET (fémoxid) | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 175°C (TJ) |
Konfiguráció 2 N csatornás (dupla) | Rögzítés módja Felületszerelt |
FET jellegzetessége logikai FET | Tokozás SOT-1205, 8-LFPAK56 |
Drain-source feszültség (Udss) 100V | Gyártói tokozás LFPAK56D |
Drain áram (Id) 25°C-on 21A (Ta) | Alap típusszám |
Rds On (max.) / Id, Ugs 42mohm / 5A, 10V |