PSMN040-100MSEX nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Panjit International Inc.
Raktáron: 6 693
Adatlap
N csatornás 100 V 30A (Tj) 91W (Ta) Felületszerelt LFPAK33
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
8-LFPAK33
PSMN040-100MSEX
DigiKey raktári szám
1727-1086-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-1086-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-1086-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN040-100MSEX
Leírás
MOSFET N-CH 100V 30A LFPAK33
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PSMN040-100MSEX modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
30 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1470 pF @ 50 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
91W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on