PSMN025-100HSX
DigiKey raktári szám
1727-PSMN025-100HSXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PSMN025-100HSXCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PSMN025-100HSXDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN025-100HSX
Leírás
MOSFET 2N-CH 100V 29.5A LFPAK56D
Részletes leírás
MOSFET tömb 100V 29,5A (Ta) 68W (Ta) Felületszerelt LFPAK56D
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PSMN025-100HSX modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 1mA
Gyártó
Nexperia USA Inc.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
38,1nC / 10V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2436pF / 25V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
68W (Ta)
Technológia
MOSFET (fémoxid)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Konfiguráció
2 N csatornás (dupla)
Drain-source feszültség (Udss)
100V
Tokozás
SOT-1205, 8-LFPAK56
Drain áram (Id) 25°C-on
29,5A (Ta)
Gyártói tokozás
LFPAK56D
Rds On (max.) / Id, Ugs
24,5mohm / 10A, 10V