PSMN014-60HSX
DigiKey raktári szám
1727-PSMN014-60HSXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PSMN014-60HSXCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PSMN014-60HSXDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN014-60HSX
Leírás
MOSFET 2N-CH 60V 30A LFPAK56D
Részletes leírás
MOSFET tömb 60V 30A (Ta) 53W (Ta) Felületszerelt LFPAK56D
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 1mA
Gyártó
Nexperia USA Inc.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
23,6nC / 10V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1578pF / 25V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
53W (Ta)
Technológia
MOSFET (fémoxid)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Konfiguráció
2 N csatornás (dupla)
Drain-source feszültség (Udss)
60V
Tokozás
SOT-1205, 8-LFPAK56
Drain áram (Id) 25°C-on
30A (Ta)
Gyártói tokozás
LFPAK56D
Rds On (max.) / Id, Ugs
14mohm / 10A, 10V