PSMN014-40HLDX
DigiKey raktári szám
1727-PSMN014-40HLDXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PSMN014-40HLDXCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PSMN014-40HLDXDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN014-40HLDX
Leírás
MOSFET 2N-CH 40V 42A LFPAK56D
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MOSFET tömb 40V 42A (Ta) 46W (Ta) Felületszerelt LFPAK56D
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,2V / 1mA
Gyártó
Nexperia USA Inc.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
19,4nC / 10V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1160pF / 25V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
46W (Ta)
Technológia
MOSFET (fémoxid)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Konfiguráció
2 N csatornás (dupla)
Rögzítés módja
Felületszerelt
FET jellegzetessége
logikai FET
Tokozás
SOT-1205, 8-LFPAK56
Drain-source feszültség (Udss)
40V
Gyártói tokozás
LFPAK56D
Drain áram (Id) 25°C-on
42A (Ta)
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
13,6mohm / 10A, 10V