PNE20060EPEZ
DigiKey raktári szám
1727-PNE20060EPEZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PNE20060EPEZCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PNE20060EPEZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PNE20060EPEZ
Leírás
DIODE STANDARD 200V 6A CFP15B
Részletes leírás
dióda 200 V 6A Felületszerelt CFP15B
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Záróirányú feléledési idő (Trr)
30 ns
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 200 V
Kapacitás / Ur, F
65pF / 4V, 1MHz
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
200 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
6A
Gyártói tokozás
CFP15B
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
940 mV @ 6 A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C