PNE20040EPX megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 11 966
Adatlap
dióda 200 V 4A Felületszerelt SOD-128/CFP5
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SOD-128
Recovery Rectifiers in CFP15B | Datasheet Preview
PNE20040EPX
DigiKey raktári szám
1727-PNE20040EPXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PNE20040EPX
Leírás
DIODE STD 200V 4A SOD128/CFP5
Részletes leírás
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
30 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 200 V
Kapacitás / Ur, F
55pF / 4V, 1MHz
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
200 V
Gyártói tokozás
SOD-128/CFP5
Vezetési áram (Io)
4A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
930 mV @ 4 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)