PNE20010EXDX
DigiKey raktári szám
1727-PNE20010EXDXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PNE20010EXDXCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PNE20010EXDXDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PNE20010EXDX
Leírás
DIODE STANDARD 200V 1A SOD323HP
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 200 V 1A Felületszerelt SOD323HP
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
25 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
75 nA @ 200 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
10pF / 4V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
200 V
Gyártói tokozás
SOD323HP
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.02 V @ 1 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)