PMPB10XNEZ
DigiKey raktári szám
1727-2702-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-2702-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-2702-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMPB10XNEZ
Leírás
MOSFET N-CH 20V 9A DFN2020MD-6
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 20 V 9A (Ta) 1,7W (Ta), 12,5W (Ta) Felületszerelt DFN2020MD-6
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
900mV / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
34 nC @ 4.5 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±12V
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2175 pF @ 10 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
1,7W (Ta), 12,5W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
20 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
DFN2020MD-6
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
1,8V, 4,5V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
14mohm / 9A, 4,5V