PMEG60T50ELP-QX
DigiKey raktári szám
1727-PMEG60T50ELP-QXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PMEG60T50ELP-QXCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PMEG60T50ELP-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMEG60T50ELP-QX
Leírás
DIODE SCHOTTK 60V 5A SOD128/CFP5
Részletes leírás
dióda 60 V 5A Felületszerelt SOD-128/CFP5
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
16 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
1.8 µA @ 60 V
Kapacitás / Ur, F
560pF / 1V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Rögzítés módja
Vezetési áram (Io)
5A
Tokozás
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
690 mV @ 5 A
Gyártói tokozás
SOD-128/CFP5
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C