PMEG40T10ERX | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PMEG40T10ERX |
Leírás | DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123W |
Gyártói standard átfutási idő | 16 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 40 V 1A Felületszerelt SOD-123W |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PMEG40T10ERX modellek |
Kategória | Visszáram Ur-nél 22 µA @ 40 V |
Gyrt. | Kapacitás / Ur, F 350pF / 1V, 1MHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Típusjelölés autóipar |
Alkatrész státusza Aktív | Minősítés AEC-Q101 |
Technológia | Rögzítés módja |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 40 V | Tokozás |
Vezetési áram (Io) 1A | Gyártói tokozás SOD-123W |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 400 mV @ 1 A | Üzemi hőmérséklet (átmenet) 175°C (max.) |
Sebesség Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io) | Alap típusszám |