PMEG2010BEA,115 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PMEG2010BEA,115 |
Leírás | DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD323 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 20 V 1A Felületszerelt SOD-323 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PMEG2010BEA,115 modellek |
Kategória | Visszáram Ur-nél 200 µA @ 20 V |
Gyrt. | Kapacitás / Ur, F 80pF / 1V, 1MHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Típusjelölés autóipar |
Alkatrész státusza Megszűnt a DigiKey-nél | Minősítés AEC-Q101 |
Technológia | Rögzítés módja |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 20 V | Tokozás |
Vezetési áram (Io) 1A | Gyártói tokozás SOD-323 |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 500 mV @ 1 A | Üzemi hőmérséklet (átmenet) -65°C ~ 150°C |
Sebesség Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io) | Alap típusszám |