PMEG2005AEL-QYL
DigiKey raktári szám
1727-PMEG2005AEL-QYLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMEG2005AEL-QYL
Leírás
DIODE SCHOTTK 20V 500MA DFN10062
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 20 V 500mA Felületszerelt DFN1006-2
Kategória
Visszáram Ur-nél
1.5 mA @ 20 V
Gyrt.
Kapacitás / Ur, F
19pF / 1V, 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Technológia
Rögzítés módja
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
20 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
500mA
Gyártói tokozás
DFN1006-2
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
440 mV @ 500 mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)