PMEG100V100ELPEZ
DigiKey raktári szám
1727-PMEG100V100ELPEZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PMEG100V100ELPEZCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PMEG100V100ELPEZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMEG100V100ELPEZ
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 10A CFP15B
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 10A Felületszerelt CFP15B
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Záróirányú feléledési idő (Trr)
11 ns
Visszáram Ur-nél
800 nA @ 100 V
Kapacitás / Ur, F
276pF / 1V, 1MHz
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
10A
Gyártói tokozás
CFP15B
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
850 mV @ 10 A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C