PMEG100T20ELXDX
DigiKey raktári szám
1727-PMEG100T20ELXDXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PMEG100T20ELXDXCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PMEG100T20ELXDXDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMEG100T20ELXDX
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD323HP
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 2A Felületszerelt SOD323HP
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
6 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
600 nA @ 100 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
120pF / 1V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
SOD323HP
Vezetési áram (Io)
2A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
880 mV @ 2 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)