PMEG10030ELPX
DigiKey raktári szám
1727-2397-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-2397-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-2397-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMEG10030ELPX
Leírás
DIODE SCHOTT 100V 3A SOD128/CFP5
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 3A Felületszerelt SOD-128/CFP5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PMEG10030ELPX modellek
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
8 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
450 nA @ 100 V
Kapacitás / Ur, F
200pF / 1V, 1MHz
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
SOD-128/CFP5
Vezetési áram (Io)
3A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
770 mV @ 3 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)