PESD3V3X1BL,315 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 8 590
Adatlap
Similar
Comchip Technology
Raktáron: 14 132
Adatlap
Similar
Comchip Technology
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Diodes Incorporated
Infineon Technologies
STMicroelectronics
Raktáron: 727
onsemi
Texas Instruments
Semtech Corporation
bilincs Ipp TVS dióda Felületszerelt DFN1006-2
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PESD3V3X1BL,315
DigiKey raktári szám
1727-4191-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-4191-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-4191-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PESD3V3X1BL,315
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM DFN1006-2
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
PESD3V3X1BL,315 modellek
Kategória
Kapacitás / frekvencia
1,3pF / 1MHz
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TA)
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
1
Tokozás
SOD-882
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V (max.)
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
5V