PESD3V3U1UA,115 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 19
Adatlap
Similar
Bourns Inc.
Raktáron: 95 092
Adatlap
Bourns Inc.
Raktáron: 33 706
Panjit International Inc.
Littelfuse Inc.
onsemi
Texas Instruments
Semtech Corporation
Rohm Semiconductor
bilincs Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PESD15VL1BA,115
PESD3V3U1UA,115
DigiKey raktári szám
1727-4152-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-4152-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-4152-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PESD3V3U1UA,115
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM SOD323
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Kapacitás / frekvencia
2,6pF / 1MHz
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TA)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Minősítés
AEC-Q101
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
SC-76, SOD-323
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V (max.)
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
4,5V