PESD15VL1BA,115 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PESD15VL1BA,115 |
Leírás | TVS DIODE 15VWM 44VC SOD323 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 44V bilincs 5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PESD15VL1BA,115 modellek |
Kategória | Hálózatvédelem No |
Gyrt. | Felhasználás univerzális |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Kapacitás / frekvencia 16pF / 1MHz |
Alkatrész státusza Megszűnt a DigiKey-nél | Üzemi hőmérséklet -65°C ~ 150°C (TA) |
Típus Zener | Típusjelölés autóipar |
Kétirányú csatornák 1 | Minősítés AEC-Q100 |
Ellenfeszültség (tip.) 15V (max.) | Rögzítés módja Felületszerelt |
Átütési feszültség (min.) 17,1V | Tokozás SC-76, SOD-323 |
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp 44V | Gyártói tokozás |
Max. impulzusáram (10/1000µs) 5A (8/20µs) | Alap típusszám |
Teljesítmény elosztás 200W |