PDZ9.1BGWJ
DigiKey raktári szám
1727-PDZ9.1BGWJTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PDZ9.1BGWJCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PDZ9.1BGWJDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PDZ9.1BGWJ
Leírás
DIODE ZENER 9.1V 365MW SOD123
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 9.1 V 365 mW ±2,09% Felületszerelt SOD-123
Kategória
Visszáram Ur-nél
500 nA @ 6 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 100 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±2,09%
Tokozás
Max. teljesítmény
365 mW
Gyártói tokozás
SOD-123
Max. impedancia (Zzt)
10 Ohms