PDZ13B-QX nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 7 260
Adatlap
Zener dióda 13 V 400 mW ±2% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PESD15VL1BA,115
PDZ13B-QX
DigiKey raktári szám
1727-PDZ13B-QXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PDZ13B-QXCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PDZ13B-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PDZ13B-QX
Leírás
DIODE ZENER 13V 400MW SOD323
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 10 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 100 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
400 mW
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. impedancia (Zzt)
10 Ohms