PDZ13B-QX | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PDZ13B-QX |
Leírás | DIODE ZENER 13V 400MW SOD323 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Zener dióda 13 V 400 mW ±2% Felületszerelt SOD-323 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Visszáram Ur-nél 100 nA @ 10 V |
Gyrt. | Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 1.1 V @ 100 mA |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet 150°C (TJ) |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Típusjelölés autóipar |
Alkatrész státusza Megszűnt a DigiKey-nél | Minősítés AEC-Q101 |
Névleges Zener-feszültség (Uz) | Rögzítés módja Felületszerelt |
Tűrés ±2% | Tokozás |
Max. teljesítmény 400 mW | Gyártói tokozás SOD-323 |
Max. impedancia (Zzt) 10 Ohms | Alap típusszám |