NEX40400CDAZ
DigiKey raktári szám
1727-NEX40400CDAZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-NEX40400CDAZCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-NEX40400CDAZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NEX40400CDAZ
Leírás
4.5V TO 40V, 600MA, SYNCHRONOUS
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 0,8V 1 Kimenet 600mA SOT-23-6 vékony, TSOT-23-6
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Kimeneti feszültség (max.)
40V
Kapcsolási frekvencia
2,1MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V