LSF0108BQ-Q100X
DigiKey raktári szám
1727-LSF0108BQ-Q100XTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-LSF0108BQ-Q100XCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-LSF0108BQ-Q100XDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LSF0108BQ-Q100X
Leírás
IC XLTR VL BIDIR 20-DHVQFN
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Feszültségszint fordító Kétirányú 1 Áramkör 8 Csatorna 100MHz 20-DHVQFN (4.5x2.5)
Kategória
Kimenet típusa
nyitott draines, push-pull
Gyártó
Nexperia USA Inc.
Adatátviteli sebesség
100MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Fordító típusa
Feszültségszint
Minősítés
AEC-Q100
Csatorna típusa
Kétirányú
Rögzítés módja
Felületszerelt
Áramkörök száma
1
Tokozás
20-VFQFN, szabadon lévő kontaktus
Csatorna / áramkör
8
Gyártói tokozás
20-DHVQFN (4.5x2.5)
Feszültség (VCCA)
0.95 V ~ 4.5 V
Alap típusszám
Feszültség (VCCB)
1.8 V ~ 5.5 V