BZX8850S-C8V2-QYL
DigiKey raktári szám
1727-BZX8850S-C8V2-QYLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-BZX8850S-C8V2-QYLCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-BZX8850S-C8V2-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX8850S-C8V2-QYL
Leírás
DIODE ZENER 8.2V 365MW DFN1006BD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 8.2 V 365 mW ±5% Felületszerelt DFN1006BD-2
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 6.2 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TA)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
365 mW
Gyártói tokozás
DFN1006BD-2
Max. impedancia (Zzt)
15 Ohms