BZX8850S-B43-QYL nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Zener dióda 43 V 365 mW ±2% Felületszerelt DFN1006BD-2
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX8850S-B43-QYL
DigiKey raktári szám
1727-BZX8850S-B43-QYLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX8850S-B43-QYL
Leírás
DIODE ZENER 43V 365MW DFN1006BD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 32.6 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
365 mW
Gyártói tokozás
DFN1006BD-2
Max. impedancia (Zzt)
150 Ohms