BZX884S-B5V1YL
DigiKey raktári szám
1727-BZX884S-B5V1YLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-BZX884S-B5V1YLCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-BZX884S-B5V1YLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX884S-B5V1YL
Leírás
DIODE ZENER 5.1V 365MW DFN1006BD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.1 V 365 mW ±1,96% Felületszerelt DFN1006BD-2
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
60 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 2 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±1,96%
Gyártói tokozás
DFN1006BD-2
Max. teljesítmény
365 mW