BZX884S-B22-QYL
DigiKey raktári szám
1727-BZX884S-B22-QYLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-BZX884S-B22-QYLCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-BZX884S-B22-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX884S-B22-QYL
Leírás
DIODE ZENER 22V 365MW DFN1006BD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 22 V 365 mW ±1,82% Felületszerelt DFN1006BD-2
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 15.4 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Típusjelölés
autóipar
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Minősítés
AEC-Q100
Tűrés
±1,82%
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. teljesítmény
365 mW
Tokozás
Max. impedancia (Zzt)
55 Ohms