BZX884S-B16-QYL
DigiKey raktári szám
1727-BZX884S-B16-QYLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-BZX884S-B16-QYLCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-BZX884S-B16-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX884S-B16-QYL
Leírás
DIODE ZENER 16V 365MW DFN1006BD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 16 V 365 mW ±1,88% Felületszerelt DFN1006BD-2
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 11.2 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q100
Tűrés
±1,88%
Max. teljesítmény
365 mW
Tokozás
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms