BZX884-C2V4,315
DigiKey raktári szám
1727-BZX884-C2V4,315TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-BZX884-C2V4,315CT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-BZX884-C2V4,315DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX884-C2V4,315
Leírás
DIODE ZENER 2.4V 250MW DFN1006-2
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 2.4 V 250 mW ±5% Felületszerelt DFN1006-2
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Minősítés
AEC-Q100
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
250 mW
Gyártói tokozás
DFN1006-2
Max. impedancia (Zzt)
100 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 1 V