BZX84J-C8V2,115 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 9 913
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 10 127
Adatlap
Diodes Incorporated
Rohm Semiconductor
Diotec Semiconductor
onsemi
onsemi
Raktáron: 214
Zener dióda 8.2 V 550 mW ±5% Felületszerelt SOD-323F