BZX84J-C4V7,115 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 1 284
Adatlap
Diotec Semiconductor
onsemi
onsemi
Raktáron: 45
Rohm Semiconductor
Zener dióda 4.7 V 550 mW ±5% Felületszerelt SOD-323F