BZX84J-C11,115 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 9 653
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 449
Adatlap
Diodes Incorporated
Raktáron: 0
Raktáron: 390
onsemi
onsemi
Zener dióda 11 V 550 mW ±5% Felületszerelt SOD-323F
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84J-C11,115
DigiKey raktári szám
BZX84J-C11,115-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84J-C11,115
Leírás
DIODE ZENER 11V 550MW SOD323F
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 100 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
550 mW
Gyártói tokozás
SOD-323F
Max. impedancia (Zzt)
10 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V