BZX8450-C1V8R
DigiKey raktári szám
1727-BZX8450-C1V8RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-BZX8450-C1V8RCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-BZX8450-C1V8RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX8450-C1V8R
Leírás
DIODE ZENER 1.8V 250MW TO236AB
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 1.8 V 250 mW ±5% Felületszerelt TO-236AB
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
100 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
7.5 µA @ 1 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
250 mW