BZX8450-C15-QR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
Raktáron: 223
Zener dióda 15 V 250 mW ±5% Felületszerelt TO-236AB
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX8450-C15-QR
DigiKey raktári szám
1727-BZX8450-C15-QRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-BZX8450-C15-QRCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-BZX8450-C15-QRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX8450-C15-QR
Leírás
DIODE ZENER 15V 250MW TO236AB
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 11.4 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Minősítés
AEC-Q100
Tűrés
±5%
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. teljesítmény
250 mW
Tokozás
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms