BZX8450-B9V1-QR nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
Zener dióda 9.1 V 250 mW ±2% Felületszerelt TO-236AB
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX8450-B9V1-QR
DigiKey raktári szám
1727-BZX8450-B9V1-QRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX8450-B9V1-QR
Leírás
DIODE ZENER 9.1V 250MW TO236AB
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 6.9 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
250 mW
Max. impedancia (Zzt)
15 Ohms