BZX8450-B10-QR nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
Zener dióda 10 V 250 mW ±2% Felületszerelt TO-236AB
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX8450-B10-QR
DigiKey raktári szám
1727-BZX8450-B10-QRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX8450-B10-QR
Leírás
DIODE ZENER 10V 250MW TO236AB
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 7.6 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
250 mW
Gyártói tokozás
TO-236AB
Max. impedancia (Zzt)
20 Ohms