BZX84-C5V1-QVL megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 4 527
Adatlap
Similar
Panjit International Inc.
Raktáron: 65
Adatlap
Zener dióda 5.1 V 250 mW ±5% Felületszerelt TO-236AB
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84-C5V1-QVL
DigiKey raktári szám
1727-BZX84-C5V1-QVLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84-C5V1-QVL
Leírás
DIODE ZENER 5.1V 250MW TO236AB
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 2 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
250 mW
Gyártói tokozás
TO-236AB
Max. impedancia (Zzt)
60 Ohms