BZX84-C3V9,215 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 734 395
Adatlap
Direct
Comchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
onsemi
Similar
Diotec Semiconductor
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Zener dióda 3.9 V 250 mW ±5% Felületszerelt TO-236AB