BZX84-C20,235 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 5 352
Adatlap
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Comchip Technology
onsemi
Raktáron: 991
Zener dióda 20 V 250 mW ±5% Felületszerelt TO-236AB
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84-C20,235
DigiKey raktári szám
1727-BZX84-C20,235TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-BZX84-C20,235CT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-BZX84-C20,235DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84-C20,235
Leírás
DIODE ZENER 20V 250MW TO236AB
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BZX84-C20,235 modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
55 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 14 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
TO-236AB
Max. teljesítmény
250 mW