BZX84-C15,235 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 42 105
Adatlap
Similar
onsemi
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Texas Instruments
Diodes Incorporated
Comchip Technology
Zener dióda 15 V 250 mW ±5% Felületszerelt TO-236AB