BZX84-B7V5-QVL
DigiKey raktári szám
1727-BZX84-B7V5-QVLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84-B7V5-QVL
Leírás
DIODE ZENER 7.5V 250MW TO236AB
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 7.5 V 250 mW ±2% Felületszerelt TO-236AB
Kategória
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 5 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
250 mW
Max. impedancia (Zzt)
15 Ohms