BZX84-B43,215 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Diotec Semiconductor
Raktáron: 2 995
Adatlap
Similar
onsemi
Raktáron: 264
Adatlap
Zener dióda 43 V 250 mW ±2% Felületszerelt TO-236AB
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84-B43,215
DigiKey raktári szám
1727-BZX84-B43,215TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-BZX84-B43,215CT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-BZX84-B43,215DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84-B43,215
Leírás
DIODE ZENER 43V 250MW TO236AB
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BZX84-B43,215 modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
150 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 30.1 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
TO-236AB
Max. teljesítmény
250 mW