BZX84-A3V9-QR nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Zener dióda 3.9 V 250 mW ±1% Felületszerelt TO-236AB
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84-A3V9-QR
DigiKey raktári szám
1727-BZX84-A3V9-QRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84-A3V9-QR
Leírás
DIODE ZENER 3.9V 250MW TO236AB
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±1%
Tokozás
Max. teljesítmény
250 mW
Gyártói tokozás
TO-236AB
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms