BZX84-A36,215
DigiKey raktári szám
1727-5601-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-5601-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-5601-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84-A36,215
Leírás
DIODE ZENER 36V 250MW TO236AB
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 36 V 250 mW ±1% Felületszerelt TO-236AB
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZX84-A36,215 modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 25.2 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±1%
Gyártói tokozás
TO-236AB
Max. teljesítmény
250 mW