BZX79-C3V9,113
DigiKey raktári szám
1727-2117-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-2117-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX79-C3V9,113
Leírás
DIODE ZENER 3.9V 400MW ALF2
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.9 V 400 mW ±5% Furatszerelt ALF2
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZX79-C3V9,113 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 200°C
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
ALF2
Max. teljesítmény
400 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms