BZX79-B51,133
DigiKey raktári szám
1727-6133-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-6133-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX79-B51,133
Leírás
DIODE ZENER 51V 400MW ALF2
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 51 V 400 mW ±2% Furatszerelt ALF2
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 35.7 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 200°C
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
ALF2
Max. teljesítmény
400 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
180 Ohms