BZX79-B4V3,113
DigiKey raktári szám
1727-BZX79-B4V3,113TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-BZX79-B4V3,113CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX79-B4V3,113
Leírás
DIODE ZENER 4.3V 400MW ALF2
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 4.3 V 400 mW ±2% Furatszerelt ALF2
Kategória
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 200°C
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
ALF2
Max. teljesítmény
400 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms